Kurumsal

Kuruluş ve Misyon

Raychem, TE Connectivity bünyesinde öne çıkan ve Dünyaca tanınan bir markadır. Elektrik sektörüyle ilgili çoğu kişi Raychem markasını, özellikle ‘kablo başlıkları ve ekleri’ ile yakından tanımaktadır. Raychem, polimer yapılı malzemelerin ısı ile büzüşme özelliğini keşfedip, bunu teknolojinin birçok alnında kullanan, geliştiren ve hayatımıza kolaylık ve konfor getiren köklü bir firmadır.

Günümüzde, Elektrik Endüstrisinde Raychem markalı ürünler;

·         Isı büzüşmeli ek ve başlıkları  (110 kV’a kadar)

·         Soğuk büzüşmeli kablo ek ve başlıkları (12 – 52 kV arası)

·         Ekranlı, ayrılabilir kablo bağlantı sistemleri (GIS ve trafo ekranlı başlıkları) (12 – 52 kV , 250 – 1250A arası tüm CENELEC buşing tiplerine uyumlu)

·         Isı büzüşmeli kablo tamir yamaları, kablo uç kepleri

·         İstenen her özellikte kablo yapısına ve ortama (yanmaz, halojen free, tam esnek vb)  uygun ısı büzüşmeli tüpler

·         Kablo damar ayırıcıları (2 - 6 damar arası uygulama)  

·         Yüksek gerilim kablo aksesuarları (≤ 245 kV)

Kablo ek ve başlıkları dışında Raychem’in polimer yapılı özel malzemeleri ile üretilen ve elektrik ekipmanı izolasyonunu ile sistemi hem de doğal yaşamı koruyan,  enerji üretim, iletim ve  dağıtım sisteminin kesintisiz devamlılığını sağlayan ‘Raysulate’ (=Raychem İzolasyon) dikkat çekicidir.

TE Connectivity Raychem Enerji Ürünleri Türkiye Distribütörü olan Remar Enerji Ltd. Şti., çeyrek asrı aşan bilgi birikimi ve tecrübesiyle Raychem marka kablo ek ve başlıkları ve izolasyon malzemelerinin satışı, süpervizörlüğü ve uygulama eğitimleri hizmetini sağlamaktadır. Ankara ve İstanbul’da bulunan geniş stok yapısı, kaliteli Raychem ürünlerine ulaşılabilirliğini sağlarken, yine Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Gaziantep, Adana, Bursa Samsun, Trabzon, Elazığ’daki Bayi ve partnerlerimiz, kullanıcılarımızın hizmetindedir.

Ülkemizin hemen her köşesinde, elektriğin; üretim, iletim ve dağıtım aşamalarında görebileceğiniz Raychem ürünleri, 1970 lerden bu yana sistemdeki yerini almıştır.

Bizimle İletişime Geçin
Resim Galeri
Video Galeri
Kurum Kalite ve Çevre Politikası
Kurum Kalite ve Çevre Politikası

Müşteri beklentileri doğrultusunda, ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamak.…

Detay →
TE Connectivity
TE Connectivity

TE Connectivity, tanınmış markaları ve ürünleri ile bağlantı…

Detay →